NL EN

Systemen voor Lockers en kluisjes

Flexlocker-systeem

In samenwerking met diverse lockerfabrikanten heeft Xafax een contactloos chipkaartsysteem voor lockers en kluisjes ontwikkeld. Ideaal voor scholen, universiteiten, zwembaden, sportscholen en bedrijven met flexplekken.

Flexibel systeem
Via een overzichtelijk touchscreen worden alle kluisjes bediend. Een kwestie van een chipkaart voor het scherm houden en de weg wijst zich vanzelf.

Veilig systeem
De sloten zijn uitgevoerd met terugmelding. Deze geeft aan of de deur ontgrendeld of vergrendeld is. Dit zorgt voor een snellere procedure en maakt optische en/of akoestische waarschuwing bij braak mogelijk.

Beheer op afstand
De beheerder heeft via de software continu informatie over de lockers en kan ‘op afstand' ingrijpen. Ook kan de beheerder indien nodig lockers openen of blokkeren.

Voordelen FlexLocker systeem
•    Zeer eenvoudige touchscreen bediening
•    Aansturing met contactloze kaarten
•    Eenvoudige integratie met al aanwezige kaartsystemen voor toegangscontrole
•    Betaald lockergebruik mogelijk
•    Centraal beheer
•    Robuust systeem met goede beveiliging

Meer informatie ?
Klik hier voor het contactformulier. U kunt ons ook direct bellen via 072-566 7400.
28-06-2010
Betalen bij vendingautomaten met een netwerktegoed
lees verder...
14-06-2010
TouchPOS - Betalen met een netwerktegoed in schoolkantine of bedrijfsrestaurant
lees verder...
03-05-2010
Het nieuwe pinnen en Chipknip
lees verder...
26-04-2010
Pcounter - Release nieuws
lees verder...
Ja, ik wil graag de Xafax nieuwsbrief ontvangen Aanmelden